Sabaj System - Szafy serwerowe i rozdzielnice licznikowe

Data dodania: 25-02-2019

Wyświetleń: 342 (unikalne: 250)


Sabaj System - polski producent rozwiązań dla branż teleinformatycznej i elektrotechnicznej.

Historia naszej firmy to blisko 60 lat ciągłego rozwoju, zarówno produktów, jak i samego zakładu produkcyjnego. Dzięki temu możemy pochwalić się szeroką gamą produktów oraz niezwykle rozbudowanym, nowoczesnym parkiem maszyn. Z naszych usług i produktów korzystaja największe firmy z całego świata.

Decydując się na produkty Sabaj System, zyskuja Państwo długie i bezproblemowe użytkowanie. Każdy produkt przechodzi długa drogę, zanim zostanie wypuszczony na rynek - zaczynając od fazy koncepcyjnej, kończąc na montażu. ponadto, każdy produkt jest skrupulatnie testowany, przed dopuszczeniem do obrotu.

W naszej ofercie znajdą Państwo szafy rack 19 cali, szafy sterownicze, obudowy przemysłowe, boksy garażowe PARKINGSPACE oraz wiele innych produktów najwyższej jakości.

  • Numer NIP: 679

Oferta nie jest promowana

Promuj ofertę: 2.46 zł / 30 dni
Przemysł i produkcja

Małopolskie

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe
Sabaj System - Szafy serwerowe i rozdzielnice licznikowe Sabaj System - Szafy serwerowe i rozdzielnice licznikowe Sabaj System - Szafy serwerowe i rozdzielnice licznikowe Sabaj System - Szafy serwerowe i rozdzielnice licznikowe Sabaj System - Szafy serwerowe i rozdzielnice licznikoweFormularz kontaktowy


captchaBack to top